Ana Sayfa
 

Ana Sayfa

|

Download

|

Linkler

|

Sitemizi Giriş sayfanız olarak ayarlayın

Sitemizi Favorilerinize Ekleyin

Bize Ulaşın

|

İskeçe Din Görevlileri   |   İskeçe Müftüsü   |   Müftü Yardımcıları
Etkinlikler...
Sitemizde yayınlanan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz...
İskeçe'de ve İskeçe köylerinde bulunan camilere buradan ula&şabilirsiniz...
İskeçe iline bağlı köylerin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz...

 menu
 

İskeçe Müftülüğü

Tel: 2541065612
Faks: 2541028775

E-Mail: iskecemuftulugu@hotmail.com

 Esmaü'l Hüsna

 
 
 
 
  Duyuru Grntleme
 ILICA YUKARI MAHALLE HATÝM MERASÝMÝ  03.06.2014-13:16
1 Haziran Pazar günü Müftülüðümüz bünyesinde faaliyet gösteren Ilýca Yukarý Mahalle Kur’an Kursu öðrencilerinin icra ettikleri hatim töreni düzenlendi.

31 Mayýs Cumartesi günü kurban kesimi duasýna Faziletli Müftümüz Ahmet Mete’nin yaný sýra Milletvekilimiz Hüseyin Zeybek, yeni seçilen Mustafçova Belediye Baþkaný Cemil Kabza ve çevre köylerden çok sayýda gelen cemaat katýldý.

Pazar günü, etraf köylerden gelen kalabalýk bir cemaatle çok görkemli geçen hatim töreninde; Faziletli Müftümüz Ahmet Mete’nin baþka etkinlikte olmasý nedeniyle Müftülük adýna Müftü Yardýmcýsý Ahmet Hraloðlu yer aldý. Bunun yaný sýra Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Baþkonsolosluðu’ndan Muavin Konsoloslarýmýz Sayýn Alper Atak ve Murat Ertaþ, Batý Trakya Türk Azýnlýðý Danýþma Kurulu Asbaþkaný ve sabýk milletvekilimiz Sayýn Ahmet Faikoðlu, Ýskeçe Türk Birliði Baþkaný Sayýn Ramadan Nizam, yeni seçilen Mustafçova Belediye Baþkaný Sayýn Cemil Kabza, DEB Partisi yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve kalabalýk bir cemaat katýldý.

Hatim törenine Türkiye’den katýlan kurra hafýz Mehmet Akgül hocamýzýn okuduðu etkileyici Kur’an-ý Kerim’le coþkulu anlar yaþandý.

Ahmet Hraloðlu’nun hatim duasýnýn ardýndan, Muavin Konsolosumuz Sayýn Alper Atak, Ýskeçe Türk Birliði Baþkaný ve Mustafçova Belediye Baþkaný birer selâmlama konuþmasý yaparak tören sona erdi. Öðle namazýndan sonra halka etli pilav ikram edildi.


Bu duyuru 3140 kez grntlenmitir...

Btn Duyurular iin buraya tklaynz...

 BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ

BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI İSKEÇE MÜFTÜLÜĞÜ
Her HakkΙ Saklıdır 2007-2017