İskeçe Müftülüğü Logosu
BATI TRAKYA TÜRK AZINLIĞI
İskeçe Müftülüğü

MÜFTÜMÜZ MUSTAFA TRAMPA GÖKÇELER GENÇLERİNİN DÜZENLEDİĞİ KERMESE KATILDI

05-03-2023

MÜFTÜMÜZ MUSTAFA TRAMPA GÖKÇELER GENÇLERİNİN DÜZENLEDİĞİ KERMESE KATILDI

 

Faziletli Müftümüz Mustafa Trampa’nın öncülüğünde, İskeçe bölgesindeki gençler köylerindeki derneklerle işbirliği içerisinde kermes etkinlikleri düzenleyerek depremzede kardeşlerimize yardım toplamaya devam ediyor.

Bu doğrultuda, faziletli Müftümüz Mustafa Trampa, Genç Müftülük Gökçeler ile Gökçeler Derneği’nin 5 Mart Pazar günü ortaklaşa düzenlediği kermes etkinliğine katıldı.

Genç Müftülük Gökçeler ile Gökçeler Derneği’nin ve buradaki halkın ortaklaşa düzenledikleri kermesle depremzede kardeşlerimiz için hayırda yarıştılar.

Müftümüz Trampa’ya Müftü Yardımcımız Ahmet Hraloğlu eşlik etti. Müftümüz, Gökçeler soydaşlarımızı depremzede kardeşlerimize yönelik düzenledikleri kermesten ötürü tebrik etti. Hayır kermesine, Genç Müftülük Gökçeler hocası Fatma Onbaşı, Yaka bölgesi din görevlileri, Gökçeler köyü halkı ve civar köylerden gelen halk katıldı.

İskeçe bölgemizdeki depremzede kardeşlerimize yönelik düzenlenen kermes etkinliklerine farklı bölgelerdeki Genç Müftülük ekipleri yoğun katılım sağlıyor.